Přehled sportovních ploch

Moderní multifunkční tělovýchovné zařízení splňuje nejnáročnější technické a hygienické parametry pro zařízení tohoto druhu. Přístup do objektu je bezbariérový, tak aby umožnil i odpovídající sportovní činnost handicapovaným sportovcům.

Sportovní areál Univerzity Pardubice zahrnuje dvě velké tělocvičny, venkovní multifunkční sportoviště, 6 velkých šaten pro 192 osob, sociální zařízení a parkoviště pro 60 vozidel.

Parametr Charakteristika
Povrch polyuretan
Rozměry 42m x 24m
Sektory 3 menší tréninkové sektory T1A, T1B, T1C
Sporty aerobik (přípojka 220), badminton (7 kurtů, stojany, sítě), basketbal (světelná tabule, koše i po stranách tělocvičny), florbal (světelná tabule, branky), futsal (světelná tabule, branky), házená (světelná tabule, branky, zákaz lepení !!!), nohejbal (sítě, sloupky), tenis (sítě, sloupky), volejbal (3 hřiště, sítě, sloupky, anténky, věž pro rozhodčího)
Parametr Charakteristika
Povrch dřevěná palubovka
Rozměry 35m x 21m
Sektory 2 menší tréninkové sektory T2A, T2B
Sporty aerobik (přípojka 220), badminton (6 kurtů, stojany, sítě), basketbal (světelná tabule, koše i po stranách tělocvičny), florbal (světelná tabule, branky), nohejbal (sítě, sloupky), tenis (sítě, sloupky), volejbal (2 hřiště, sítě, sloupky, anténky, věž pro rozhodčího)
Parametr Charakteristika
Plochy Beach, multifunkční hřiště, antukové hřiště, tenisové hřiště
Povrch Sport Court - multifunkční hřiště, tenisové hřiště
Sporty basketbal, florbal, futsal, nohejbal, plážový volejbal, tenis, volejbal

Rezervace sportovní plochy

1

Přihlášení uživatele

Rezervační systém je určen fyzickým (soukromým) osobám. Do rezervačního systému se lze přihlásit pomocí osobního účtu nebo pomocí účtu Univerzity Pardubice. Osobní účet si lze pohodlně vytvořit na registrační stránce.

2

Výběr sportu

Rezervační systém umožňuje vytvářet rezervace jednotlivých sportovních ploch pro tyto sporty: badminton, basketbal, florbal, fotbal, plážový volejbal, tenis, volejbal. V individuálních případech lze provozovat i jiné sporty.

3

Rezervace plochy

Všechny rezervace hřiště probíhají on-line. Nejdříve si z nabídky sportů vyberete sport, pro který si chcete hřiště pronajmout. Pomocí zobrazeného kalendáře vyberte vámi zvolené datum a čas pronájmu.

4

Storno rezervace

Zrušit rezervaci je možné bez jakéhokoliv storno poplatku do 3 dnů před termínem Vaší akce. Po této době již není možné rezervaci zrušit a bude vám z účtu odečten storno poplatek v plné výši dle platného ceníku.

Kontakt


UNIVERZITA PARDUBICE
Katedra tělovýchovy a sportu
Kunětická 92
532 10 Pardubice
Česká republika
W: http://www.upce.cz/kts/index.html
T: +420 466 036 279
E: kts@upce.cz
Petra Lorencová
T: +420 466 036 279
E: Petra.Lorencova@upce.cz