Badminton

Celkem 13 badmintonových kurtů ve dvou tělocvičnách s umělým povrchem (polyuretan) ve velké tělocvičně T1 a dřevěnou palubovkou v malé tělocvičně T2. Součástí pronájmu nejsou badmintonové rakety a míčky.


Basketbal

Lze si pronajmout basketbalové hřiště v celé tělocvičně T1 s umělým povrchem (polyuretan - rozměry odpovídají pravidlům FIBA), basketbalové hřiště v celé tělocvičně T2 s dřevěnou palubovkou (rozměry odpovídají pravidlům FIBA) nebo celé venkovní hřiště (povrch Sport Court) se dvěma sektory pro basketbal (2 hřiště na šířku plochy). Dále lze tělocvičnu T1 rozdělit až na 3 sektory a tělocvičnu T2 na 2 sektory, přičemž koše jsou umístěny na šířku tělocvičny. Při pronájmu celých tělocvičen lze využít světelnou výsledkovou tabuli (nutné předem nahlásit). Míč nelze zapůjčit.


Florbal

Florbal lze hrát ve velké tělocvičně T1 (rozměry odpovídají pravidlům IFF) s umělým povrchem (polyuretan), malé tělocvičně T2 na dřevěné palubovce nebo na venkovním multifunkčním hřišti s povrchem Sport Court. Tělocvičnu T1 lze rozdělit na 3 sektory a tělocvičnu T2 na 2 sektory. Při pronájmu celé tělocvičny T1 lze využít mantinely a světelnou výsledkovou tabuli (nutné předem nahlásit). Florbalové hole a míčky nepůjčujeme.


Fotbal

Fotbal lze hrát ve velké tělocvičně T1 s umělým povrchem (polyuretan), malé tělocvičně T2 na dřevěné palubovce nebo na venkovním multifunkčním hřišti s povrchem Sport Court. Tělocvičnu T1 lze rozdělit na 3 sektory a tělocvičnu T2 na 2 sektory. Při pronájmu celých tělocvičen lze využít světelnou výsledkovou tabuli (nutné předem nahlásit). Míč nelze zapůjčit.


Plážový volejbal

2 venkovní kurty na plážový volejbal. Míč je součástí pronájmu.


Tenis

Nabízíme 3 kurty na tenis. 2 kurty uvnitř tělocvičen T1 (umělým povrch polyuretan) a T2 (dřevěná palubovka) a 1 kurt na venkovním tenisovém hřišti (povrch Sport Court). Součástí pronájmu nejsou tenisové rakety ani míčky.


Volejbal

K dispozici je najednou až 5 kurtů vnitřních a 1 venkovní kurt s antukou. Lze si pronajmout celé tělocvičny T1 (umělým povrch polyuretan) a T2 (dřevěná palubovka) s centrálními kurty na volejbal nebo pouze sektory na šířku tělocvičen – v tělocvičně T1 jsou 3 sektory a v tělocvičně T2 jsou 2 sektory. Rozměry centrálních kurtů a venkovního antukového hřiště odpovídají pravidlům ČVS. Míč nelze zapůjčit.



Nevybrali jste si z nabídky sportů, jste právnická osoba, živnostník, sportovní klub nebo chcete pořádat sportovní turnaj nebo jinou akci kontaktujte přímo sekretariát KTS - úřední hodiny a kontakt naleznete zde.