1

Přihlášení

V hlavním menu vpravo nahoře klikněte na odkaz "Přihlásit se" a pomocí Vašich přihlašovacích údajů se přihlaste. V případě, že u nás zatím nemáte vytvořený účet, nevadí, můžete si ho sami vytvořit na registrační stránce.


Elektronická peněženka

Pro rezervaci sportovní plochy musíte mít na svém účtu uložený kredit. Kredit je možné nabít:

 1. osobně v hotovosti na sekretariátu KTS - úřední hodiny a kontakt naleznete zde. Kredit Vám bude ihned zapsán na účet.
 2. bezhotovostně - zasláním Vámi stanovené částky na níže uvedený účet. Kredit Vám bude připsán na Váš účet následně po připsání částky na bankovní účet univerzity a zpracování systémem (za předpokladu uvedení správných údajů) - nejdříve za 3 pracovní dny! .

  číslo účtu: 37030561/0100
  variabilní symbol: 9270409828
  konstantní symbol: 0308
  specifický symbol: identifikační číslo
  poznámka: do poznámky je nutné uvést vaše jméno a příjmení


2

Výběr sportu a termínu

Rezervaci sportovní plochy lze vytvořit prostřednictvím nabídky menu "Kalendář" pro sporty: Badminton, Beach, Basketbal, Florbal, Fotbal, Tenis, Volejbal. Po výběru konkrétního sportu se Vám zobrazí nabídka sportovních ploch vhodných pro vybraný sport a jejich aktuální obsazenost. Výběr konkrétního dne lze provést v kalendáři v pravé části obrazovky. Rezervaci lze vytvořit výběrem konkrétního časového slotu. V případě, že jste si nevybrali z nabídky sportů, jste právnická osoba, živnostník, sportovní klub nebo chcete pořádat sportovní turnaj nebo jinou akci kontaktujte přímo sekretariát KTS (viz kontakt).


3

Rezervace plochy a cena

Rezervaci sportovní plochy provedete v kalendáři, kde si klikněte ve Vámi požadovaném čase na volný slot (bílá buňka). Následně se zobrazí okno průvodce tvorby rezervace, kde vaši rezervaci dokončíte. Cena za pronájem plochy je vypočtena dle aktuálního ceníku a je okamžitě po rezervaci odečtena z Vašeho účtu.


4

Storno rezervace a storno poplatky

Rezervaci je možné stornovat v kalendáři nebo na Vaší nástěnce. Cena storno poplatku je stanovena dle aktuálního ceníku.